UPOZORNĚNÍ: Prodejna i eshop uzavřeny ve dnech 2 - 10. 7. 2022 z důvodu dovolené. Všechny přijaté objednávky budeme postupně vyřizovat od 11. 7. 2022. Děkujeme za pochopení, Tým AO

Zrušení objednávky

Kupující může svou objednávku stornovat nejpozději do tří hodin po dokončení objednávky e-mailem (info@airsoft-online.cz), nebo telefonicky. Po změně statusu objednávky na VYŘIZUJE SE, již objednávku stornovat nelze. Doporučujeme uvést do předmětu emailu ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY, aby nedošlo náhodou k přehlédnutí emailu. Pokud kupující bude chtít objednávku zrušit později a prodávající mu zrušení objednávky potvrdí, zavazuje se prodejce tuto objednávku zrušit (stornovat). Pro potvrzení zrušení objednávky bude kupujícímu zaslán potvrzující email o zrušení objednávky.

Odeslaná objednávka již NELZE stornovat a dle uzavřené smlouvy by měla být zákazníkem převzata, nebo uhrazeno dlužné poštovné a balné 120Kč. Pokud již zákazník za objednávku zaplatil (například předem převodem, platební kartou, apod.) bude mu tato částka vrácena do 14ti dní od potvrzeného zrušení objednávky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení