REKLAMAČNÍ CENTRUM

Jak zboží reklamovat, nebo vrátit ?

Reklamační centrum

Osobně na prodejně

Zboží můžete přinést k nám na prodejnu ve Vyškově. Adresa prodejny je Maxima Gorkého 408, 68201 Vyškov. Velice rádi Vás uvidíme a uděláme maximum pro co nejrychlejší vyřízení reklamace.
Reklamační centrum

Zasláním na prodejnu

Stačí vyplnit níže uvedný formulář a vše zařídíme za Vás. Nemusíte se vůbec starat o dopravu, ta je vždy na nás. Poté provedeme bleskurychlé vyřízení reklamace. O Všem budete informováni emailem a pevně věřím, že to bude přesně dle Vašich představ.
Reklamační centrum

Záruka 24 měsíců!

Na všechno zboží, které u nás zakoupíte poskytujeme záruku 24 měsíců. 
Reklamační centrum

14 dní na vrácení zboží!

Nepoužitý a nepoškozený produkt můžete kdykoliv během 14 dnů bez komplikací vrátit.
Reklamační centrum

Doprava zdarma!

U reklamace a vrácení zboží máte u nás vždy dopravu zdarma prostřednictvím Zásilkovny.
 

Základní zásady při balení:

Reklamační centrum

V zásobníku nenechávejte CO2 bombičku, nebo plyn

Vždy před odesláním překontrolujte, že je zásobník bez tlaku, ať nenastanou při dopravě zbytečné komplikace.
Reklamační centrum

Odpojujte akumulátor / baterii od zbraně

Tohle je opravdu důležitý bod, který Vám ušetří hodně starostí. Některé zbraně mají procesorové jednotky a pokud zůstane ve zbrani připojený akumulátor, tak dojde k jeho nevartnému zničení. Další dobrá věc je, že pokud akumulátor odpojíte, tak zbraň někde u dopravce nezačne samovolně střílet.
Reklamační centrum

Ke zbrani vždy přibalte všechno příslušenství, které chcete používat se zbraní

Pro správné otestování a opravení elektrické zbraně doporučujeme přibalovat akumulátor i nabíječ. Je to ideální, protože můžeme otestovat zbraň jako celek. Díky kompletnímu otestování se vyloučí další možné závady. U plynových zbraní doporučujeme zasílat zásobník včetně pistole. Občas se stane, že se špatně určí závada např. na zásobníku, ale ve skutečnosti je v pistoli. Jednoduché pravidlo pro tento bod je, že zašlete vše co se aktivně používá s produktem, který zasíláte na opravu, nebo reklamaci.
Reklamační centrum

Bezpečné zabalení!

Při balení prosím dodržujte toto pravidlo: je ideální vždy zabalit produkt do další krabice, aby nedošlo k jejímu poškození. Přepravci jsou také lidé a občas se stane nějaká nehoda. Základní poučka zní, pokud se Vám zdá produkt dostatečně zabalený, tak ho dejte ještě do jedné vrstvy.
Reklamační centrum

Ve zbrani nenechávejte kuličku v komoře

Před zasláním doporučujeme vyprázdnit zbraň od střeliva. Vyvarujeme se tím nějaké možné nehodě na příjmu reklamací.
Reklamační centrum

Neprůhledný obal

Doporučujeme všem našim zákazníkům balit zboží do neprůhledného obalu. Pokud dopravce, neví co tam je, tak to většinou nechce nikdo "ukrást". Vždy doporučujeme používat originální krabici a tu teprve zabalit do neprůhledného obalu. Originální krabice je nejbezpečnější pro přepravu zbraně, přeci jen s ní cestovala od výrobce přes půl světa.
Reklamační centrum

Čistota, půl zdraví!

Ať už se jedná o oblečení, nebo zbraně, tak posílejte produkt vždy čistý. Čistota je základ a lépe se potom s produktem pracuje. V případě extrémního znečištění může dojít k zamítnutí reklamace.
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet