Zákaznická podpora:info@airsoft-online.cz

Odstoupení od kupní smlouvy

Co znamená odstoupení od kupní smlouvy?

Spotřebitel (kupující) má právo odstoupit od kupní smlouvy ve 14ti dnech od doručení zboží bez udání důvodu. Tohoto svého práva využijte, pokud Vám přes eshop zakoupené zboží po vyzkoušení nevyhovuje. Vrácené zboží musí být vždy v původním stavu. V případě potřeby je možné rovněž ve 14ti dnech zboží vyměnit například za jiný model, barvu atd..

Jaká je možnost a rozsah vyzkoušení zboží?

Vyzkoušení znamená zprovoznění zboží a přiměřené otestování všech funkcí, které má zboží splňovat/nabízet. U airsoftových zbraní je to především rozbalení a vystřelení několika ran pro jeho otestování, nikoliv však hraní několika hodin.

Zakoupíte-li si například plynovou airsoftovou repliku, tak je v pořádku naplnění a vystřelení jednoho zásobníku. Už i při vystřelení několika málo ran dochází k vizuálnímu poškození zbraně. Pokud máte v plánu zboží vracet, tak se prosím vyvarujte tomuto druhu poškození.

Dále například u nabíječe akumulátoru je v pořádku zprovoznění, odzkoušení, rychlost nabíjení a jednoduchost obsluhy.

Pokud to není vysloveně nutné, nesundávejte ochranné fólie displejů a lesklých částí těl zboží a samolepky výrobce.

Kdy nedostanu zpět celou částku za vrácené zboží?

Pokud požadujete vrácení celé zaplacené kupní ceny, musí být vrácené zboží bez jakéhokoliv poškození a nejevící žádné známky užívání. Pokud například vrátíte airsoftovou repliku s poškrábaným závěrem, máme ze zákona právo snížit vrácenou částku o částku představující snížení hodnoty vráceného zboží způsobené jeho poškozením.

Co když chybí příslušenství?

V takovém případě Vám bude v souladu s předchozím bodem odečtena hodnota chybějícího příslušenství z celkové částky k vrácení.

Na co se nevztahuje možnost odstoupení ve 14 dnech?

Odstoupit od smlouvy ve 14 dnech není možné v případě, že kupujícím není spotřebitel, tedy v případě nákupu podnikatelem - fyzickou osobou nebo jakoukoliv právnickou osobou. Spotřebitel dále není oprávněn od smlouvy odstoupit v případě zakoupeného software, který má rozpečetěný obal, pořízení digitálního obsahu, který je poskytován bez hmotného nosiče, zboží upraveného dle přání zákazníka, poškozené zboží či zboží, které je z hygienických důvodů zabaleno v jednorázovém obalu a již jej není možné v neporušeném obalu vrátit.

Jak správně zabalit zásilku?

Zboží vždy zabalte ideálně do krabice, nebo stahovací folie, aby nedošlo k přímému poškození originální krabice. Originální krabici nepřelepujte lepící páskou, ani na ni nelepte žádné další nálepky. V případě poškození bude nutné nechat kusově vyrobit krabici novou. Cena výroby originální krabice je stanovena na 300 Kč. Cena nové krabice bude zákazníkovi započtena proti nároku na vrácení kupní ceny.

Kam zboží doručit?

Zboží vždy vracejte na adresu prodejny na adrese: Airsoft-online.cz, Maxima Gorkého 408, 682 01 Vyškov.

Formulář ke stažení zde: Formulář odstoupení od kupní smlouvy

Kdy a jak dostanu peníze zpět?

Ze zákona jsme povinni peníze vyplatit do 14 dnů ode dne Vašeho odstoupení od smlouvy, vždy však ne dříve než po doručení zboží zpět k nám. Peníze můžete dostat jedině bezhotovostním převodem na bankovní účet po zaslání čísla bankovního účtu.