AEG - SIG

Elektrický pohon je u airsoftových zbraní tím nejoblíbenějším. Tyto zbraně vynikají svou vysokou kvalitou, propracovanými detaily, obzvlášť vysokým výkonem a také svou úžasnou univerzálností. Hodí se totiž jak pro začínající hráče airsoftu, tak pro dlouholeté střelce, kteří své zbraně rádi upgradují podle vlastních potřeb. Pro nadšence zbrojovky SIG máme dobrou zprávu – oblíbené SIG 550, SIG 551 a SIG 552 u nás najdete v airsoftové a pořádně výkonné verzi.

SIG, původním názvem SIG Arms, je švýcarsko-německá firma, která vyrábí ruční zbraně. Firma má skoro 200letou historii – založena byla již roku 1853 a v roce 1985 se spojila se společností Sauer. Dnes patří mezi pět největších výrobců zbraní na světě. Vyrábí jak pistole, tak i útočné pušky, a mezi její nejznámější a nejoblíbenější zbraně se řadí například SIG 550 a její další verze – 551 nebo 552, které mají kratší nebo delší hlaveň. Tuto zbraň používají například speciální jednotky francouzské armády a německá protiteroristická jednotka.

Airsoftové zbraně SIG s elektrickým pohonem

Airsoftové modely zbraní SIG jsou velmi povedenými a do nejmenších detailů zpracovanými replikami jejich ostrých předloh. Najdete u nás jak celokovové verze, tak modely, které mají kovové vnitřní díly a vnější díly z odolného ABS plastu. Mívají sklopnou pažbu, zesílený mechabox a regulovatelnou Hop-up komoru, která dodává vystřelené kuličce zpětný ráz a srovnává její balistickou křivku, čímž prodlužuje doletovou vzdálenost, která je v základu střední. Tyto zbraně vynikají vysokou přesností, spolehlivostí a výkonem. Pro ještě vyšší přesnost při střelbě doporučujeme použít dvojnožku, která je u některých modelů součástí balení. Na airsoftových zbraních SIG můžete přepínat režim střelby na jednotlivé rány, nebo dávku. Úsťová rychlost se pohybuje okolo 110 m/s. Samozřejmostí je RIS lišta, na kterou lze upevnit další vybavení – optiku, kolimátor či jiné doplňky.

Airsoftové zbraně SIG jsou u nás dostupné v černé i pískové barvě a vybrat si můžete z oblíbených značek Cybergun, ICS, J. G. Works a dalších.

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet