Přední platforma s 5.56 zásobníkovými sumkami pro JPC vestu 2.0 - písková, Wosport
Kód: SD067603Detailní popis produktu
Přední platforma se zásobníkovými sumkami 5,56 mm pro vestu JPC 2.0 – písková | Wosport
Přední zásobníková platforma od Wosport v pískové barvě je odolný a lehký doplněk z materiálu Nylon 1000D navržený přímo pro vestu JPC 2.0. Platforma pojme tři zásobníky ráže 5,56 mm, které jsou v sumkách spolehlivě zajištěny uzavíráním na suchý zip pro bezpečné nošení i při náročném pohybu. Inovativní šicí technologie prodlužuje životnost platformy a zvyšuje odolnost celé konstrukce.
Materiál byl speciálně ošetřen tak, aby časem nevybledl ani neměnil barvu i při dlouhodobém pravidelném nošení. Lehká konstrukce z Nylon 1000D výstroj nijak nezatíží. Písková barva přirozeně ladí s pískovou a pouštní výstrojí – ideální volba pro airsoftové akce v suchém a otevřeném prostředí.
Klíčové vlastnosti
- Odolný materiál Nylon 1000D pro dlouhou životnost
- Kapacita 3× zásobník ráže 5,56 mm
- Zajištění zásobníků pomocí suchého zipu
- Inovativní šicí technologie pro vyšší odolnost
- Materiál ošetřen proti vyblednutí a změně barvy
- Kompatibilní s vestou JPC 2.0
Technické parametry
- Materiál: Nylon 1000D
- Kapacita: 3× zásobník 5,56 mm
- Kompatibilita: Vesta JPC 2.0
- Barva: Písková
Obsah balení
- Přední platforma se zásobníkovými sumkami 5,56 mm Wosport (1 ks)
Zajistěte si přední zásobníkovou platformu od Wosport v pískové barvě a mějte zásobníky vždy spolehlivě zajištěné a okamžitě připravené k použití. Objednejte ještě dnes na www.airsoft-online.cz.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k taktickým vestám |
|---|---|
| EAN: | 44067603 |
| ? Barva: | TAN/Desert |
| ? Výrobce: | Wosport |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
WoSport je čínská společnost sídlící ve městě hraček Guangdong Chenghai, která se zaměřuje na výrobu, vývoj a distribuci airsoftového vybavení a příslušenství. Po letech působení na airsoftovém trhu se Wosport stal komplexní společností integrující výzkum, vývoj, výrobu a služby jako jeden celek. WoSport je značka známá především pro své ochranné pomůcky, jako jsou přilby, ochranné masky, taktické vesty, taktické opasky, přepravní pouzdra nebo popruhy na airsoftové zbraně. |
