Odstřelovací puška M24 Military s kompenzátorem - až 150m/s, Jungle, Snow Wolf, SW-04JS
Kód: SD097481Související produkty
Výrobce BLS vyrábí 6mm kuličky nejvyšší kvality. Lze použít do plynových,...
Výrobce BLS vyrábí 6mm BIO kuličky nejvyšší kvality. Lze použít do plynových,...
Celokovová sklopná dvojnožka, která má pružinou tlačené vysouvací nohy s...
Airsoft odstřelovací puška MOD24X G-Spec od Modify představuje vrchol...
Replika U.S. Socom M24 od Snow Wolf nabízí robustní celokovovou hlaveň s...
Reálná přesnost U.S. SOCOM M24 v olivové barvě – robustní kovový závěr a...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manuální odstřelovací pušky M24 |
|---|---|
| ? Barva: | Ostatní |
| ? Materiál těla: | Kovové |
| ? Materiál pažbení: | Kovové/ABS plastové |
| ? Typ zbraně: | MAN manuálka |
| ? Výrobce: | Snow Wolf |
| Typy airsoft zbraní: | Odstřelovací puška |
| Výrobce: | Snow Wolf |
| Blowback: | ne |
| Ráže: | 6mm |
| Princip funkce: | manuální natahování |
| Režimy střelby: | jednotlivé rány |
| Úsťová rychlost (m/s): | 150 m/s |
| Úsťová rychlost (fps): | 492,13 fps |
| Energie kuličky (J): | 2,25 J |
| Teoretický maximální dostřel (m): | 67,73 m |
| ------------: | ------------ |
| Váha zbraně: | 3,200 kg |
| Délka zbraně: | 1145/1210 mm |
| Barva: | jungle |
| Materiál těla: | celokov |
| Materiál pažbení: | kombinace ABS plast a kov |
| Hlaveň: | bronzová |
| Délka hlavně: | 530 mm x 6,08 mm |
| Hop-up: | ano, regulovatelný, kovový |
| -------------: | ------------- |
| Zásobník: | 20bb, plastový, tlačný |
| Závit pro tlumič: | M18x1 levotočivý vnitřní |
| Montáže: | R.I.S. pro optiku/kolimátor, R.I.S. pro další příslušenství |
| ---------------: | --------------- |
| Výrobcem deklarovaná životnost zbraně: | 7 000 ran |
| Doporučená váha kuliček: | 0,36g - 0,40g |
| Obsah balení: | zbraň, zásobník, rychloplnička, imbusový klíč, návod k použití |
Robustní odstřelovací puška M24 Military Jungle od Snow Wolf je výkonná...
Odstřelovací puška MB4411D v černém provedení od WELL je realistická replika...
Replika U.S. Socom M24 SW-04K od Snow Wolf kombinuje kovovou hlaveň, závěr a...
M24 SWS Military od CYMA je robustní manuální odstřelovací puška s...
Robustní odstřelovací puška M24 Military Digital Jungle od Snow Wolf je...
M24 SWS CM.702A od CYMA je spolehlivá a výkonná manuální odstřelovací puška s...
Sniperka SA-S12 EDGE™ od Specna Arms přichází v kompletním balení s...
Replika U.S. Socom M24 od Snow Wolf v černém provedení nabízí pevnou...
Manuální airsoftová odstřelovací puška U.S. Socom M24 od Snow Wolf v...
Robustní odstřelovací puška M24 Military Digital Desert od Snow Wolf je...
Manuální odstřelovací puška U.S. Socom M24 od Snow Wolf v elegantním pískovém...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
|
