Airsoftová zbraň M4A1 RIS - ABS, DBoys/Double Bell, E29
Kód: SD018620Související produkty
Detailní popis produktu
Produkty od společnosti DBOYS jsou proslulé vynikajícím zpracováním a vysokou kvalitou používaných materiálů. Jejich výrobky jsou skvělou volbou v poměru cena / výkon.
Replika modelu M4A1 RIS v plastovém provedení s kovovou hlavní. RIS předpažbí umožňuje použití taktického příslušenství. Jedná se o modernější typ M4 s odnímatelnou transportní rukojetí, na jejíž místo je možné připevnit různé optiky nebo kolimátory.
Tento model je vybavený nastavitelnou pažbou (6 pozic), díky které lze délku zbraně přizpůsobit podle individuálních preferencí střelce.
Srdcem zbraně je standartní mechabox V2, který je však upravený a zesílený. Ostatní součástky, které jsou zesílené, jsou kovová ložiska, ocelová kola s přímým ozubením, rovná hlava pístu a také trn pružiny. Díky pružině typu M120 replika disponuje úsťovou rychlostí více než 120 m/s. Zbraň je dále vybavená plastovou Hop-Up komorou.
Replika je skvělou volbou pro boj na střední vzdálenost. Díky bronzové vnitřní hlavni dlouhé 363mm je zaručen velmi dobrý výkon a také přesnost. Teoretický dostřel zbraně je více jak 60m.
Součástí setu je také kovový zásobník s celkovou kapacitou 300BB. Mechanismus zásobníku je točný.
Tento model je plně kompatibilní s produkty od společností Tokyo Marui, SHS, Guarder, Cyma, nebo GFC, díky čemuž jsou snadno k dostání náhradní a tuningové díly. Tyto díly naleznete v našem obchodě v sekci díly pro elektrické zbraně.
Set obsahuje:
- zbraň
- zásobník
- vertikální rukojeť
- vytěrák hlavně
- vzorek kuliček
- návod k použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické airsoftové zbraně typu M4, M16, HK416 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 44018620 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Blowback: | Ne |
| ? Materiál těla: | ABS plastové |
| ? Materiál pažbení: | ABS plastové |
| ? Typ zbraně: | AEG elektrika |
| ? Typ montáže na předpažbí: | RIS |
| ? Verze mechaboxu: | Verze 2 |
| ? Elektronika: | Klasické spoušťové kontakty |
| ? Rychlovýměna pružiny QSC: | Ne |
| ? Výrobce: | DBoys/Double Bell |
| Typy airsoft zbraní: | Dlouhá zbraň |
| Výrobce: | DBoys/Double Bell |
| Princip funkce: | AEG elektrika |
| Ráže: | 6mm |
| Elektrický blowback: | Ne |
| Typ elektriky: | Dlouhá puška |
| Barva zbraně: | Černá |
| Režimy střelby: | jednotlivé rány, dávka |
| Úsťová rychlost (m/s): | 120 m/s |
| Úsťová rychlost (fps): | 393,70 fps |
| Energie kuličky (J): | 1,44 J |
| Teoretický maximální dostřel (m): | 54,18 m |
| ------------: | ------------ |
| Váha zbraně: | 1,960 kg |
| Délka zbraně: | 770/850 mm |
| Materiál těla: | Polymerové tělo s drobnými kovovými díly |
| Materiál pažbení: | ABS plast |
| Hlaveň: | bronzová |
| Délka hlavně: | 363 mm |
| Hop-up: | ano, regulovatelný |
| -------------: | ------------- |
| Mechabox: | verze 2, kovový zesílený |
| Ložiska: | 7mm, kovová kuličková |
| Kola: | kovová, klasické ozubení |
| Píst: | plastový s jedním kovovým zubem |
| Trn pružiny: | kovový |
| Hlava pístu: | plastová s protitlakým těsněním |
| Tryska: | plastová |
| Motor: | základní, dlouhý |
| --------------: | -------------- |
| Zásobník: | 300bb, kovový, točný |
| Doporučené napětí akumulátoru: | Li-pol 7,4V - NiMH, NiCd 8,4V-9,6V |
| Konektor: | malý Tamiya |
| Umístění baterie: | v pažbě |
| Závit pro tlumič: | 14mm levotočivý |
| Montáže: | R.I.S. pro optiku/kolimátor, R.I.S. pro další příslušenství |
| ---------------: | --------------- |
| Doporučená váha kuliček: | 0,20g - 0,28g |
| Obsah balení: | zbraň, zásobník, návod k použití, vytěrák hlavně, vzorek kuliček, vertikální rukojeť |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
DBoys/DoubleBell je čínská společnost založená v roce 2004 zabývající se výrobou a distribucí airsoftových zbraní, příslušenství a vnitřních i vnějších komponentů. Airsoftové zbraně od této společnosti jsou známé pro svůj skvělý poměr mezi cenou a výkonem, což z nich činí skvělou volbou pro začínající hráče airsoftu. |
