Li-Pol akumulátor GFC 11,1V 1300mAh 20-40C - AK
Kód: SD023026Související produkty
Univerzální nabíječka Gens ace Imars Mini je inteligentní nabíječka...
Univerzální nabíječka IMAX B3 20W je výkonnější varianta oblíbené klasiky pro...
Inteligentní nabíječ MH-V3 je rychlý nabíječ pro Li-Po, Li-Ion a Li-Fe...
Univerzální tester akumulátorů s LCD displejem pro baterie NiMH, NiCd, LiPo,...
Ochranný vak iMAX z nehořlavého materiálu je určený pro bezpečné nabíjení a...
Nehořlavý box Electro River je kompaktní a odolné řešení pro bezpečné...
Ochranný box iMAX z nehořlavého materiálu slouží k bezpečnému nabíjení a...
Propojovací kabel Dean T samec – malý Tamiya samec o délce 9 cm je ideální...
Propojovací kabel Dean T samice – malý Tamiya samice je vybaven kvalitním...
Redukční kabel z velkého na malý Tamiya konektor umožňuje snadné propojení...
Redukční kabel z malého na velký Tamiya konektor umožňuje připojit baterii s...
Detailní popis produktu
Základní výhodou baterií LiPol je bezpochyby poměr kapacity k rozměrům. Jsou velmi malé, a přitom jsou velmi energeticky účinné, což umožňuje vybrat si správnou baterii prakticky pro každou repliku AEG. Nemá paměťový efekt. Baterie lze velmi často nabíjet, aniž byste je předtím museli vybíjet. Časté nabíjení je u tohoto druhu baterií velmi výhodné.
Akumulátor nesmí být vybíjen pod 3 V na článek a nesmí být nabíjen nad 4,2 V na článek. Při správném používání je životnost baterií
LiPol v průměru 500–700 cyklů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kvalitní akumulátory Li-Pol 11,1V pro airsoft zbraně |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5902543095725 |
| ? Kapacita akumulátoru: | 1201 – 1400 mAh |
| ? Napětí akumulátoru: | 11,1V |
| ? Typ článku: | Li-pol |
| ? Typ konektoru: | Tamiya malý |
| ? Výrobce: | GFC |
| Výrobce: | GFC |
| Typ článků: | Li-Pol |
| Počet článků: | 3 články |
| Napětí akumulátoru: | 11,1V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Typ konektoru: | Tamiya malý |
| Servisní konektor: | JST-XH |
| Vybíjecí proud: | 20C |
| Špičkové zatížení: | 40C |
| Hmotnost: | 110g |
| Rozměry (délka): | 126mm |
| Rozměry (šířka): | 21mm |
| Rozměry (výška): | 19,4mm |
| Upozornění: | Pro nabíjení používejte pouze speciální Li-pol nabíječe. Před použitím si prostudujte přiložený návod. |
| Položka byla vyprodána… | |
Li-Pol akumulátor Specna Arms x Gens ACE High Voltage 11,4V 1000mAh 50C s...
Li-Pol akumulátor Gens ACE 11,1V 1200mAh 25C ve dvoudílném provedení je...
Li-Pol akumulátor Specna Arms x Gens ACE 11,1V 1000mAh 25C ve třídílném...
Li-Pol akumulátor Gens ACE 11,1V 1500mAh 25C ve dvoudílném provedení s Dean-T...
Li-Pol akumulátor ASG 11,1V 1300mAh 25C je spolehlivý tříčlánkový zdroj...
Li-Pol akumulátor TopArms 11,1V 1000mAh 20-30C je skvélé řešení pro...
Li-Pol akumulátor Specna Arms x Gens ACE 11,1V 800mAh 25C s Dean-T konektorem...
Li-Pol akumulátor TITAN 11,1V 1000mAh 25C je kompaktní buffer stick baterie,...
Li-Pol akumulátor ASG 11,1V 1000mAh s T-Dean konektorem je určený pro výkonné...
Li-Pol akumulátor Specna Arms x Gens ACE 11,1V 800mAh 25C s Tamiya malým...
Li-Pol akumulátor Gens ACE 11,1V 2400mAh 25C ve třídílném provedení s Dean-T...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
GFC je značka airsoftového vybavení a příslušenství patřící pod známý airsoftový obchod Gunfire. Ten byl založen v roce 2005 ve Varšavě a k dnešnímu dnu patři mezi největší evropské airsoftové obchody. Samotná značka GFC se člení na několik divizí: GFC Tactical (Taktické vybavení), GFC Energy (Akumulátory a nabíječky), GFC Accessories (Příslušenství) a GFC Guns (zbraně). GFC nabízí kvalitní airsoftové vybavení s nekompromisním poměrem mezi cenou a výkon, což z ní činí ideální značku pro začínající hráče airsoftu. |
