Airsoftová zbraň KAC PDW - ABS, DBoys/Double Bell, BY-808
Kód: SD019701Související produkty
Detailní popis produktu
Produkty od společnosti DBOYS jsou proslulé vynikajícím zpracováním a vysokou kvalitou používaných materiálů. Jejich výrobky jsou skvělou volbou v poměru cena / výkon.
Tento moderní typ zbraně je vybavený taktickou sklopnou pažbou, plně stavitelnými a sklopnými mířidly, které lze kompletně odmontovat a připevnit optiku nebo kolimátor. Ovládací prvky jako přepínač střelby, táhlo závěru a tlačítko záchytu zásobníku jsou řešeny oboustranně. Do zbraně je možné použít i klasické zásobníky typu M16/M4/M15.
Srdcem zbraně je standartní mechabox V2, který je však upravený a zesílený. Ostatní součástky, které jsou zesílené, jsou kovová ložiska, ocelová kola s přímým ozubením, rovná hlava pístu a také trn pružiny. Díky pružině typu M120 replika disponuje úsťovou rychlostí více než 130 m/s. Zbraň je dále vybavená plastovou Hop-Up komorou.
Replika je skvělou volbou pro boj na střední vzdálenost. Díky bronzové vnitřní hlavni dlouhé 230mm je zaručen velmi dobrý výkon a také přesnost. Teoretický dostřel zbraně je více jak 60m.
Součástí setu je také plastový zásobník s celkovou kapacitou 90BB. Mechanismus zásobníku je točný.
Tento model je plně kompatibilní s produkty od společností Tokyo Marui, SHS, Guarder, Cyma, nebo GFC, díky čemuž jsou snadno k dostání náhradní a tuningové díly. Tyto díly naleznete v našem obchodě v sekci díly pro elektrické zbraně.
Set obsahuje:
- Zbraň
- Zásobník
- Box na akumulátor
- Návod k použití
Set NEobsahuje:
- Rukojeť
- Akumulátor
- Nabíječ
UPOZORNĚNÍ: Foto ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické airsoftové zbraně typu M4, M16, HK416 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5902543004581 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Blowback: | Ne |
| ? Materiál těla: | ABS plastové |
| ? Materiál pažbení: | ABS plastové |
| ? Typ zbraně: | AEG elektrika |
| ? Typ montáže na předpažbí: | RIS |
| ? Verze mechaboxu: | Verze 2 |
| ? Elektronika: | Klasické spoušťové kontakty |
| ? Rychlovýměna pružiny QSC: | Ne |
| ? Výrobce: | DBoys/Double Bell |
| Typy airsoft zbraní: | Dlouhá zbraň |
| Výrobce: | DBoys/Double Bell |
| Princip funkce: | AEG elektrika |
| Ráže: | 6mm |
| Elektrický blowback: | Ne |
| Typ elektriky: | Dlouhá puška |
| Barva zbraně: | Černá |
| Režimy střelby: | jednotlivé rány, dávka |
| Úsťová rychlost (m/s): | 120 m/s |
| Úsťová rychlost (fps): | 393,70 fps |
| Energie kuličky (J): | 1,44 J |
| Teoretický maximální dostřel (m): | 54,18 m |
| ------------: | ------------ |
| Váha zbraně: | 1,390 kg |
| Délka zbraně: | 445/673 mm |
| Materiál těla: | Polymerové tělo s drobnými kovovými díly |
| Materiál pažbení: | kombinace kov a ABS plast |
| Hlaveň: | bronzová |
| Délka hlavně: | 230 mm |
| Hop-up: | ano, regulovatelný |
| -------------: | ------------- |
| Mechabox: | verze 2, kovový zesílený |
| Ložiska: | 7mm, kovová kuličková |
| Kola: | kovová, klasické ozubení |
| Píst: | plastový s jedním kovovým zubem |
| Trn pružiny: | kovový |
| Hlava pístu: | plastová s protitlakým těsněním |
| Tryska: | plastová |
| Motor: | základní, střední |
| --------------: | -------------- |
| Zásobník: | 90bb, plastový, tlačný |
| Doporučené napětí akumulátoru: | Li-pol 7,4V - NiMH, NiCd 8,4V-9,6V |
| Konektor: | malý Tamiya |
| Umístění baterie: | v pouzdře mimo zbraň |
| Závit pro tlumič: | nemá |
| Montáže: | R.I.S. pro optiku/kolimátor, R.I.S. pro další příslušenství |
| ---------------: | --------------- |
| Doporučená váha kuliček: | 0,25g - 0,28g |
| Obsah balení: | zbraň, zásobník, box na akumulátor, návod k použití |
Hodnocení produktu
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis hodnocení
Diskuze
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis diskuzí
![]() |
DBoys/DoubleBell je čínská společnost založená v roce 2004 zabývající se výrobou a distribucí airsoftových zbraní, příslušenství a vnitřních i vnějších komponentů. Airsoftové zbraně od této společnosti jsou známé pro svůj skvělý poměr mezi cenou a výkonem, což z nich činí skvělou volbou pro začínající hráče airsoftu. |
