Batoh horský 80L - BW, MFH
Kód: SD020338Detailní popis produktu
Horský batoh s potiskem Fleckarn, polstrované popruhy, velká vnitřní kapsa, dvě odepínatelné postranní kapsy, jedna kapsa ve víku.
- Použití: sport, turistika, volný čas
- Materiál: 100 % Nylon
- Rozměry: cca 60 x 70 x 25 cm
- Obsah: 80l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Taktické klasické batohy pro airsoft |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4044633052193 |
| ? Barva: | Flecktarn |
| ? Objem: | 80 L |
| ? Vazba na batohu: | Žádná |
| ? Výrobce: | MFH |
| Materiál: | 100% Nylon |
| Vzor / Barva: | Flecktarn |
| Objem: | 80 L |
| Výška: | 60 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 25 cm |
| Váha: | 2500 g |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
MFH ( Max Fuchs AG) je německá firma specializující se na výrobu a distribuci vojenského, outdoorového a taktického vybavení. Společnost byla založená v roce 1981, kdy se již brzy po svém založení stala jedním z významných hráčů v tomto odvětví, a to zejména díky široké škále produktů, které zahrnují oblečení, výstroj a další příslušenství vhodné pro outdoorové aktivity, airsoft, paintball nebo pro vojenské využití. Oblečení či taktické vybavení od MFH vyniká vysoce kvalitními a odolnými materiály, což z nichž činí skvělou volbu pro náročné podmínky bojového pole. |
