Airsoftové kuličky Pro Game 0,12g, 1000bb, žluté
Kód: SD012322Odesíláme do 24h
u produktů skladem na prodejně
Související produkty
Doporučujeme
Rychloplnička ASG/SRC na 130bb
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
VYPRODÁNO
90 Kč bez DPH
109 Kč
Doporučujeme
Rychloplnička zásobníků - 120bb, čirá, G&G
SKLADEM
(>10 ks)
164 Kč bez DPH
199 Kč
Doporučujeme
Skladem na prodejně
Velká rychloplnička na 470bb, CYMA
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(>10 ks)
123 Kč bez DPH
149 Kč
Doporučujeme
Skladem na prodejně
Rychloplnička XL na 400bb, ASG
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(9 ks)
222 Kč bez DPH
269 Kč
Doporučujeme
Skladem na prodejně
Rychloplnička na 90bb - modrá, Specna Arms
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(4 ks)
65 Kč bez DPH
79 Kč
Doporučujeme
Skladem na prodejně
Rychloplnička na 90bb - červená, Specna Arms
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(7 ks)
57 Kč bez DPH
69 Kč
Rychloládovačka ODIN M12 - zelená, 1600 bb, PTS
SKLADEM
(>10 ks)
1 347 Kč bez DPH
1 630 Kč
Skladem na prodejně
Transportní box na kuličky, 1200bb, ASG
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(9 ks)
82 Kč bez DPH
99 Kč
Doporučujeme
Skladem na prodejně
Nádoba na kuličky ve tvaru zásobníku - 1200ks, BLS
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(7 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Skladem na prodejně
Transportní box na kuličky ve tvaru lahve - 2000bb, BLS
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(9 ks)
40 Kč bez DPH
49 Kč
Nádoba na kuličky ve tvaru polní láhve - 5000bb, kouřová, BLS
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
SKLADEM
(5 ks)
118 Kč bez DPH
143 Kč
Plastová láhev určená pro přepravu a rychlé dosypávání kuliček. Tělo je...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Airsoftové kuličky lehčí než 0,20g |
|---|---|
| EAN: | 0000000820479 |
| ? Barva: | Žlutá/Zlatá |
| ? BIO kuličky: | Ne |
| ? Váha jedné kuličky: | 0,12g |
| ? Barva kuliček: | Žlutá |
| ? Typ balení kuliček: | Uzavíratelný sáček |
| ? Nasvětlovací kuličky: | Ne |
| ? Výrobce: | Pro Game |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Žlutá |
| Hmotnost jedné kuličky: | 0,12g |
| Počet kusů v balení: | 1000 bb |
| Biologicky rozložitelné: | Ne |
| Nasvětlovací: | Ne |
| Země výroby: | Taiwan |
| EU certifikát: | ano |
| Jmenovitý průměr: | 5,95mm +/- 0,01mm |
| Obal: | Uzavíratelný sáček |
Skladem na prodejně
Airsoftové kuličky Pro Game Silver Pearl 0,12g, 1000bb
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(2 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Skladem na prodejně
Airsoftové kuličky Pro Game 0,12g, 1000bb, červené
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(2 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Airsoftové kuličky ASG BETA BLASTER 0,12g, 3300bb, žluté
SKLADEM
(7 ks)
102 Kč bez DPH
123 Kč
Skladem na prodejně
Airsoftové kuličky Pro Game 0,12g, 1000bb, černé
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(3 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Skladem na prodejně
Airsoftové kuličky Pro Game 0,12g, 4150bb, bílé
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(2 ks)
99 Kč bez DPH
120 Kč
Skladem na prodejně
Airsoftové kuličky Pro Game 0,12g, 1000bb, modré
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(1 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Skladem na prodejně
Kuličky Pro Game Gold Pearl 0,12g, 4150bb, zelené
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(2 ks)
99 Kč bez DPH
120 Kč
Skladem na prodejně
Kuličky Pro Game Gold Pearl 0,12g, 4150bb, oranžové
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(2 ks)
99 Kč bez DPH
120 Kč
Kuličky BAS PRO GAME 0,12 g jsou lehkým střelivem vhodným pro všechny typy...
Kuličky Pro Game Gold Pearl 0,12g, 4150bb, červené
SKLADEM
(>10 ks)
99 Kč bez DPH
120 Kč
Skladem na prodejně
Airsoftové kuličky Pro Game 0,12g, 1000bb, oranžové
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(1 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Skladem na prodejně
Airsoftové kuličky Pro Game 0,12g, 1000bb, bílé
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(2 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Skladem na prodejně
Kuličky Pro Game Gold Pearl 0,12g, 4150bb, černé
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(1 ks)
99 Kč bez DPH
120 Kč
Skladem na prodejně
Airsoftové kuličky Pro Game 0,12g, 1000bb, zelené
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(2 ks)
36 Kč bez DPH
44 Kč
Skladem na prodejně
Kuličky Pro Game Gold Pearl 0,12g, 4150bb, modré
SKLADEM NA PRODEJNĚ - ODESLÁNÍ DO 24H
(1 ks)
99 Kč bez DPH
120 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.