Airsoftová zbraň G36C s taktickou pažbou IdZ - černá, GBB, WE, 999C
Kód: SD042398Odesíláme do 24h
u produktů skladem na prodejně
Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlouhé plynové airsoftové zbraně |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5902543033970 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Blowback: | Ano |
| ? Hnací plyn: | GreenGas |
| ? Závěr: | Kovový |
| ? Typ zbraně: | GAS plynovka |
| ? Typ plynové zbraně: | Dlouhá zbraň |
| ? Výrobce: | WE |
| Typy airsoft zbraní: | Dlouhá zbraň |
| Výrobce: | WE |
| Princip funkce: | plynovka s Blowback |
| Ráže: | 6mm |
| Blowback: | ano |
| Typ: | dlouhá plynovka |
| Režimy střelby: | jednotlivé rány, dávka |
| Hnací plyn: | GreenGas |
| Úsťová rychlost (m/s): | 120 m/s |
| Úsťová rychlost (fps): | 393,70 fps |
| Energie kuličky (J): | 1,44 J |
| Teoretický maximální dostřel (m): | 54,18 m |
| ------------: | ------------ |
| Váha zbraně: | 2,225 kg |
| Délka zbraně: | 500/750 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál těla: | ABS plast |
| Závěr: | kovový |
| Materiál pažbení: | ABS plast |
| Hlaveň: | bronzová |
| Délka hlavně: | 250 mm |
| Hop-up: | ano, regulovatelný |
| -------------: | ------------- |
| Zásobník: | 30bb, tlačný, plastový |
| Umístění plynové nádržky / CO2 bombičky: | v zásobníku |
| Závit pro tlumič: | ne |
| Montáže: | ano, RIS lišta |
| ---------------: | --------------- |
| Doporučená váha kuliček: | 0,25g - 0,28g |
| Obsah balení: | zbraň, zásobník, rychloplnička, návod k použití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Výpis diskuzí
d3d3LmFpcnNvZnQtb25saW5lLmN6 ipusohi-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#ipusohi-u]ipusohi-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#ipusohi-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ipusohi-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ipusohi-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ipusohi-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ipusohi-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ipusohi-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ipusohi-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#ipusohi-t ojubibeje
![]() |
WE je tchajwanská firma specializující se na výrobu airsoftových zbraní a příslušenství. Společnost si získala oblibu mezi airsoftovými hráči díky široké nabídce plynových a elektrických replik. Produkty od WE jsou ceněny pro svou vysokou kvalitu, inovativnost a realistický vzhled replik, které jsou díky své spolehlivosti a preciznímu zpracovaní ideálním parťákem do bojových operací. |
