Airsoftová pistole M1911 A1 Gen2 - celokov, GBB, WE
Kód: SD046949Související produkty
Detailní popis produktu
Originální Colt 1911 je samonabíjecí pistole na náboj .45 ACP, kterou zkonstruoval John Moses Browning. Do výzbroje US ARMY se dostala roku 1911 a s jedinou výraznou modernizací v roce 1924 sloužila jako standardní krátká palná zbraň až do roku 1985, kdy ji nahradila Beretta 92 F (M9) ráže 9 mm Luger (některé speciální armádní jednotky ji používají dodnes). Dočkala se nasazení během čtyř velkých válek (první i druhé světové války, korejské války a války ve Vietnamu) a nespočtu dalších ozbrojených konfliktů.
M 1911 A1 se dočkala mnoha variant určených pro civilní trh a je stále nejkopírovanější pistolí na světě.
Od března 1911 do konce první světové války dostala americká armáda, námořnictvo a námořní pěchota 592 981 kusů převážně vyrobených firmou Colt v Hartfordu. Později se na výrobě podílely i zbrojovka ve Springfieldu a firma Remington. Vyrobeno bylo celkem přes dva miliony a jejich výroba pokračuje i po druhé světové válce.
Plyn se plní do zásobníku který má kapacitou 15 kuliček. Úsťová rychlost střely je cca 110 m/s.
Obsah balení:
- Zbraň
- Zásobník
- Návod k použití
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Krátké plynové airsoftové pistole typu 1911 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 44046949 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Blowback: | Ano |
| ? Hnací plyn: | GreenGas |
| ? Závěr: | Kovový |
| ? Typ zbraně: | GAS plynovka |
| ? Typ plynové zbraně: | Krátká zbraň |
| ? Výrobce: | WE |
| Typy airsoft zbraní: | Pistole |
| Výrobce: | WE |
| Princip funkce: | plynovka s Blowback |
| Ráže: | 6mm |
| Blowback: | ano |
| Typ: | krátká plynovka |
| Režimy střelby: | jednotlivé rány |
| Hnací plyn: | GreenGas |
| Úsťová rychlost (m/s): | 110 m/s |
| Úsťová rychlost (fps): | 360,89 fps |
| Energie kuličky (J): | 1,21 J |
| Teoretický maximální dostřel (m): | 49,67 m |
| ------------: | ------------ |
| Váha zbraně: | 0,930 kg |
| Délka zbraně: | 218 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál těla: | celokov |
| Závěr: | kovový |
| Materiál pažbení: | ABS plast |
| Hlaveň: | bronzová |
| Délka hlavně: | |
| Hop-up: | ano, regulovatelný |
| -------------: | ------------- |
| Zásobník: | 15bb, tlačný, kovový |
| Umístění plynové nádržky / CO2 bombičky: | v zásobníku |
| Závit pro tlumič: | ne |
| Montáže: | ano, RIS lišta |
| ---------------: | --------------- |
| Doporučená váha kuliček: | 0,25g - 0,28g |
| Obsah balení: | zbraň, zásobník, návod k použití |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
WE je tchajwanská firma specializující se na výrobu airsoftových zbraní a příslušenství. Společnost si získala oblibu mezi airsoftovými hráči díky široké nabídce plynových a elektrických replik. Produkty od WE jsou ceněny pro svou vysokou kvalitu, inovativnost a realistický vzhled replik, které jsou díky své spolehlivosti a preciznímu zpracovaní ideálním parťákem do bojových operací. |
