Airsoftová pistole Walther P99 s tlumičem - černý, Umarex
Kód: SD031404Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní manuální airsoftové zbraně |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4000844625717 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Závěr: | Plastový |
| ? Materiál těla: | Kombinace ABS plast a kov |
| ? Hop-up: | Ano, pevně nastavený |
| ? Typ zbraně: | MAN manuálka |
| ? Výrobce: | Umarex |
| Typy airsoft zbraní: | Pistole |
| Výrobce: | Umarex |
| Princip funkce: | manuální natahování |
| Ráže: | 6mm |
| Barva: | černá |
| Režimy střelby: | jednotlivé rány |
| Úsťová rychlost (m/s): | 60 m/s |
| Úsťová rychlost (fps): | 196,85 fps |
| Energie kuličky (J): | 0,36 J |
| Teoretický maximální dostřel (m): | 27,09 m |
| ------------: | ------------ |
| Váha zbraně: | 0,610 kg |
| Délka zbraně: | 195 mm / 350 mm s tlumičem |
| Materiál těla: | ABS plast, kovové doplňky |
| Hop-up: | ano, pevně nastavený |
| -------------: | ------------- |
| Zásobník: | 14bb, plastový, tlačný |
| Montáže: | ano, RIS pro příslušenství |
| ---------------: | --------------- |
| Výrobcem deklarovaná životnost zbraně: | 5 000 ran |
| Doporučená váha kuliček: | 0,23 g |
| Obsah balení: | zbraň, 2x zásobník, replika tlumiče, kufřík, návod k použití |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
Umarex je německá společnost, která patří mezi jedny z největších výrobců a distributorů airsoftových zbraní, vzduchovek a střeleckého příslušenství. Společnost byla založena v roce 1972 poté, co Německo zavedlo nové omezení pro letální zbraně. Umarex od svého počátku pravidelně meziročně rostl, avšak největší zlom přišel v roce 1995, kdy společnost uvedla na trh vzduchovou pistoli Walther CP88, která znamenala velkou technologickou inovaci na trhu s replikami. Dnes Umarex patří k stěžejním hráčům na airsoftovém poli s jejich vysoce kvalitními produkty, které se těší velké oblibě mezi airsoftovými hráči po celém světě. |
