Li-Pol akumulátor GFC 11,1V 1300mAh 20-40C - AK
Kód: SD023026Související produkty
Univerzální nabíječka Gens ace Imars Mini je inteligentní nabíječka...
Univerzální nabíječka IMAX B3 20W je výkonnější varianta oblíbené klasiky pro...
Inteligentní nabíječ MH-V3 je rychlý nabíječ pro Li-Po, Li-Ion a Li-Fe...
Univerzální tester akumulátorů s LCD displejem pro baterie NiMH, NiCd, LiPo,...
Ochranný vak iMAX z nehořlavého materiálu je určený pro bezpečné nabíjení a...
Nehořlavý box Electro River je kompaktní a odolné řešení pro bezpečné...
Ochranný box iMAX z nehořlavého materiálu slouží k bezpečnému nabíjení a...
Propojovací kabel Dean T samec – malý Tamiya samec o délce 9 cm je ideální...
Propojovací kabel Dean T samice – malý Tamiya samice je vybaven kvalitním...
Redukční kabel z velkého na malý Tamiya konektor umožňuje snadné propojení...
Redukční kabel z malého na velký Tamiya konektor umožňuje připojit baterii s...
Detailní popis produktu
Základní výhodou baterií LiPol je bezpochyby poměr kapacity k rozměrům. Jsou velmi malé, a přitom jsou velmi energeticky účinné, což umožňuje vybrat si správnou baterii prakticky pro každou repliku AEG. Nemá paměťový efekt. Baterie lze velmi často nabíjet, aniž byste je předtím museli vybíjet. Časté nabíjení je u tohoto druhu baterií velmi výhodné.
Akumulátor nesmí být vybíjen pod 3 V na článek a nesmí být nabíjen nad 4,2 V na článek. Při správném používání je životnost baterií
LiPol v průměru 500–700 cyklů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kvalitní akumulátory Li-Pol 11,1V pro airsoft zbraně |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5902543095725 |
| ? Kapacita akumulátoru: | 1201 – 1400 mAh |
| ? Napětí akumulátoru: | 11,1V |
| ? Typ článku: | Li-pol |
| ? Typ konektoru: | Tamiya malý |
| ? Výrobce: | GFC |
| Výrobce: | GFC |
| Typ článků: | Li-Pol |
| Počet článků: | 3 články |
| Napětí akumulátoru: | 11,1V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Typ konektoru: | Tamiya malý |
| Servisní konektor: | JST-XH |
| Vybíjecí proud: | 20C |
| Špičkové zatížení: | 40C |
| Hmotnost: | 110g |
| Rozměry (délka): | 126mm |
| Rozměry (šířka): | 21mm |
| Rozměry (výška): | 19,4mm |
| Upozornění: | Pro nabíjení používejte pouze speciální Li-pol nabíječe. Před použitím si prostudujte přiložený návod. |
| Položka byla vyprodána… | |
Li-Pol akumulátor Electro River 11,1V 2800mAh 25/50C s malým Tamiya...
Li-Pol akumulátor Gens ACE 11,1V 2400mAh 25C ve třídílném provedení s Dean-T...
Li-Pol akumulátor Specna Arms 11,1V 600mAh 20-40C je kompaktní a výkonný...
Li-Pol akumulátor TITAN 11,1V 1000mAh 25C je kompaktní buffer stick baterie,...
Li-Pol akumulátor Specna Arms x Gens ACE 11,1V 2200mAh 35C s Dean-T...
Li-Pol akumulátor Gens ACE 11,1V 2200mAh 35C s Dean-T konektorem je vysoce...
Li-Ion akumulátor Titan 11,1V 3000mAh CQB v dvojdílném (nunchuck) provedení s...
Li-Pol akumulátor Electro River 11,1V 1300mAh 20/40C v provedení AN/PEQ je...
Li-Ion akumulátor Titan 11,1V 3000mAh Brick s Dean-T konektorem je extrémně...
Li-Pol akumulátor Gens ACE 11,1V 1200mAh 25C s malým Tamiya konektorem je...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
GFC je značka airsoftového vybavení a příslušenství patřící pod známý airsoftový obchod Gunfire. Ten byl založen v roce 2005 ve Varšavě a k dnešnímu dnu patři mezi největší evropské airsoftové obchody. Samotná značka GFC se člení na několik divizí: GFC Tactical (Taktické vybavení), GFC Energy (Akumulátory a nabíječky), GFC Accessories (Příslušenství) a GFC Guns (zbraně). GFC nabízí kvalitní airsoftové vybavení s nekompromisním poměrem mezi cenou a výkon, což z ní činí ideální značku pro začínající hráče airsoftu. |
