HPA M4XIMUS Kit pro AAP-01 / AAP-01C - pískový, CTM TAC
Kód: SD095160Detailní popis produktu
HPA M4XIMUS Kit pro AAP-01 v pískovém provedení od CTM TAC
Taktický HPA M4XIMUS Kit v pískové barvě transformuje vaši plynovou airsoft pistoli AAP-01 na kompaktní karabinu s možností využití AEG M4 zásobníků a ergonomií blízkou airsoft M4 puškám. Navržen pro pokročilé airsoftové hráče a speedsoft nadšence, kteří vyžadují maximální palebnou kapacitu, taktický vzhled a spolehlivost v terénu. Tento komplexní konverzní kit umožňuje připojení HPA pohonu a používání tlačných zásobníků s kapacitou až 250 BB kuliček 6mm, což vám zajistí dominanci na outdoorových i indoorových airsoftových zápasech bez omezení klasických pistolových zásobníků.
Robustní konstrukce využívá nylon se 45 % skelných vláken pro extrémní odolnost proti nárazům, opotřebení a náročným podmínkám, zatímco precizní komponenty jsou vyrobeny z CNC obráběného hliníku 6061. Pískové provedení nabízí taktický vzhled vhodný pro pouštní a písčité terény. Integrovaný systém BB-lock spolehlivě eliminuje vypadávání kuliček během výměny zásobníků. Součástí je přesná CNC spoušť VELO-M4XIMUS s možností nastavení citlivosti pro maximální přizpůsobení vašim preferencím. Kit je plně kompatibilní se všemi závěry pro AAP-01 včetně originálních i upgrade verzí jako CTM FUKU-2. Vybaven kvalitním konektorem QD US Foster pro okamžité připojení k HPA systému s optimálním tlakem 80–120 PSI.
Klíčové vlastnosti
- Univerzální kompatibilita – AAP-01 a AAP-01C pistole
- Připojení AEG M4 zásobníků – kompatibilní s PTS EPM, Poseidon, Guarder, G&G
- Taktické pískové provedení – ideální pro pouštní terény
- Extrémní odolnost – nylon se 45 % skelných vláken
- BB-lock systém – eliminace ztrát kuliček při výměně zásobníků
- Nastavitelná CNC spoušť VELO-M4XIMUS – přizpůsobení citlivosti spouště
- Kompatibilita se všemi závěry – originální i upgrade verze AAP-01
- Přesné CNC komponenty – hliník 6061 pro maximální spolehlivost
- Průhledné boky – vizuální kontrola zbývajících kuliček
- QD US Foster konektor – rychlé připojení k HPA systému
Technické parametry
- Materiál těla: Nylon + 45 % skelných vláken
- Materiál CNC dílů: Hliník 6061
- Celková hmotnost: 310 g
- Kompatibilita pistole: AAP-01, AAP-01C
- Kompatibilita zásobníků: AEG M4 (PTS EPM, Poseidon, Guarder, G&G)
- Doporučený tlak: 80–120 PSI
- Maximální bezpečný tlak: 140 PSI
- Typ konektoru: QD US Foster (samec)
- Spoušť: CNC VELO-M4XIMUS s nastavitelnou citlivostí
- Montáž: Vyžaduje základní znalosti GBB pistole AAP-01
Obsah balení
- HPA M4XIMUS Kit (pískový)
- Gumové těsnění
- Montážní šrouby
Důležitá upozornění
- Nepřekračujte tlak 140 PSI – vyšší hodnoty způsobí poškození systému
- Doporučené zásobníky – PTS EPM (EPM-1, EPM-1S) pro optimální funkci
- Vyžaduje HPA systém – tlakovou láhev s regulátorem tlaku
- Montáž vyžaduje znalosti – základní manuální dovednosti a znalost GBB pistole AAP-01
- Kit neobsahuje některé originální díly – housing kladívka, sestavu kladívka, zajišťovací tlačítko závěru, pružiny, táhlo spouště, tlačítko vypouštění zásobníku a těsnění plynového zásobníku
- Optimální tlak 80–120 PSI – pro maximální životnost a spolehlivost
- Kompatibilita s příslušenstvím – funguje s hliníkovými střenkami CTM a dalšími doplňky
- Průhledné boky kitu – umožňují vizuální kontrolu zbývajících kuliček
Vytvořte si taktickou karabinu s pouštním vzhledem a profesionálním výkonem! HPA M4XIMUS Kit od CTM TAC v pískovém provedení představuje dokonalé řešení pro všechny majitele airsoft pistole AAP-01, kteří chtějí kombinovat kompaktnost pistole s ergonomií a kapacitou pušky. Objednejte si ještě dnes na www.airsoft-online.cz a využijte rychlé dodání s odborným zázemím našeho týmu. Vaše AAP-01 si tento taktický upgrade zaslouží!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly pro plynové airsoft pistole AAP01 |
|---|---|
| ? Barva: | TAN/Desert |
| ? Výrobce: | CTM TAC |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
|
