Tichá hlava pístu, AirsoftParts

Kód: SD060145
548 Kč 453 Kč bez DPH
VYPRODÁNO
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tichá hlava pístu od AirsoftParts je vyrobena z duralu EN AW 6012 T6 na CNC strojích a navržena pro DMR sestavy s důrazem na nízkou hlučnost a ochranu mechaboxu. Díky pneumatické brzdě vytváří při dopadu vzduchový polštář, který tlumí nárazy a snižuje opotřebení. Devět otvorů zajišťuje účinné roztahování O-kroužku a perfektní utěsnění ve válci. Ideální pro semi-auto DMR konfigurace s pružinami až do M150.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce: Airsoft parts - vyrobeno v ČR

Tichá hlava pístu je vyrobena z duralu EN AW 6012 T6 na CNC obráběcím centru. Hmotnost této hlavy pístu je 11,6 g. Na čelní straně je vyvrtáno 9 otvorů. Těmito otvory při stlačování proudí vzduch, který roztahuje těsnící O-kroužek a ten lépe utěsní prostor mezi hlavou pístu a válcem.

Tichá hlava pístu je vybavena pneumatickou brzdou, která před dopadem na hlavu válce uzavře vycházející proud vzduchu. Tím vznikne vzduchový polštář, který zajistí tlumený dopad hlavy pístu. Výsledkem je výrazné snížení hlučnosti a omezení dynamických rázů přenášených do mechaboxu.

Montáž tiché hlavy pístu vyžaduje odborné znalosti funkce airsoftových zbraní. Zejména je potřeba nastavit správně AoE (Angle of Engagement). Správně nastavené AoE musí být provedeno se stlačenou pneumatickou brzdou a s vůlí 0,5 - 1 mm mezi hlavou válce a hlavou pístu.

Tichou hlavu pístu je možné kombinovat s "Tichou hlavou válce", nebo "Hlavou válce - CLASSIC".

Pro dlouhodobou životnost doporučujeme používat pouze pro tyto aplikace:

  • DMR - Síla pružiny do M150, střelba pouze semi-auto
  • DMR - Síla pružiny do M140, střelba semi-auto, nebo full-auto s kadencí do 8 bb/s.
  • Síla pružiny do M120, střelba semi-auto, nebo full-auto s kadencí do 15 bb/s.

Tichá hlava pístu není vhodná pro zbraně s vysokou kadencí.

Výhody:

  • Pneumatická brzda
  • Dokonalé utěsnění
  • Axiální kuličkové ložisko pro snadné otáčení pružiny
  • Leštěný povrch
  • Plastová matice, která snižuje celkovou hmotnost

Parametry:

  • Označení: HP-TICH
  • Rozměr: Standard
  • Materiál: EN AW 6012 T6
  • Maximální doporučená pružina: M150
  • Těsnění: 1x O-kroužek
  • Povrchová úprava: Leštění
  • Ložisko: ANO
  • Hmotnost: 11,6 g
  • Kompatibilní s mechaboxem: verze 2 a 3
  • Balení obsahuje: 1 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické hlavy pístu pro airsoftové elektrické zbraně
Záruka: 24 měsíců
EAN: 44060145
Ložisko na hlavě pístu: Ano
Materiál hlavy pístu: Kovová
Provedení hlavy pístu: Rovná
Určeno pro mechabox: Univerzální
Určeno pro zbraň: Univerzální
Obsah balení: Hlava pístu
NBU: Ne
Těsnění na hlavě pístu: Jedno těsnění
? Výrobce: AirsoftParts
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

AirsoftParts_logo

AirsoftParts je česká společnost založená v roce 2012. Firma se zabývá vývojem, výrobou a distribucí systémů pro airsoftové zbraně. Tato společnost je známá díky své vysoké kvalitě zpracování a odolnosti, které jejich produkty nabízí. AirsoftParts úzce spolupracuje s předními výrobci airsofotvých výrobků na vyvijení a uvádění produktů na airsoftový trh. Kromě skvělých výrobků se AirsoftParts může také pyšnit tím, že veškerý jejich sortiment je vyráběn v České republice.

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet