Zákaznická podpora:info@airsoft-online.cz

Face protector mřížkový, ACU, A.C.M.

Kód: SD000878
306 Kč –8 %
SD000878
306 Kč –8 % 280 Kč 231 Kč bez DPH
SKLADEM (9 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Face protector mřížkový na ústa, tváře a nos od společnosti A.C.M. je kompatibilní s většinou brýlí. Velká ventilace vzduchu umožňuje snadné dýchání. Díky faktu, že maska nemá žádné měkčení z pěny, díky čemuž se maska snadno čistí.

Důležité upozornění:
Tento výrobek nebyl ověřován v souladu s požadavky na ochranné prostředky dle standardu CE a norem platných v ČR, z tohoto důvodu výrobek nemá dle platné legislativy deklarovány žádné ochranné vlastnosti. V souladu s výše uvedeným je výrobek deklarován výhradně jako estetický doplněk. Takovýto výrobek nesmí být dle platných norem a nařízení používán jako ochranný prostředek (ochranné brýle). Výrobce ani prodejce neručí za jakákoliv zranění při jeho použití k jinému účelu, než jako estetického doplňku.


Pokud si nebudete vědět rady s výběrem zbraně, nebo s příslušenstvím, tak nás neváhejte kontaktovat. S výběrem Vám poradí proškolený personál na infolince + 420 775 106 530, nebo v online chatu v pravé spodní části obrazovky. Komplikovanější dotazy ohledně upgrade zbraně směřujte prosím na email: info@airsoft-online.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Masky, faceprotektory
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.