Li-Pol akumulátor Redox 11,1V 2000mAh 20C - 3 díly

Kód: SD027022
709 Kč 586 Kč bez DPH
VYPRODÁNO
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Li-Pol akumulátor Redox 11,1V 2000mAh 20C ve třídílném provedení s Dean-T konektorem je výkonný tříčlánkový pack ideální pro airsoftové zbraně. Nabízí kapacitu 2000 mAh, vybíjecí proud 20C (40A) a kompaktní rozměry 85 × 30 × 8 mm na jeden článek. Spolehlivý výkon a stabilní energie pro náročné hráče.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Li-Pol akumulátor Redox 11,1V 2000mAh 20C – Spolehlivá energie ve třech článcích

Pokud hledáte výkonný akumulátor pro elektrické airsoftové zbraně, který nabídne dlouhou výdrž a stabilní výkon, pak je Li-Pol akumulátor Redox 11,1V 2000mAh 20C tou správnou volbou. Tento tříčlánkový akumulátor s napětím 11,1V a kapacitou 2000 mAh poskytuje vynikající rovnováhu mezi výdrží a kompaktními rozměry. Díky vybíjecímu proudu 20C (40A) je ideální i pro AEG zbraně s vyšší pružinou (M120 a více), kde je kladen důraz na rychlou odezvu a spolehlivý cyklus střelby.

Baterie je vybavena konektorem typu Dean-T, který zajišťuje nízký odpor a efektivní přenos energie, zatímco servisní konektor JST-XH umožňuje přesné balancování při nabíjení. Rozměry článků (85 × 30 × 8 mm) umožňují bezproblémové uložení do pažby, předpažbí nebo tubusu u většiny moderních AEG. Hmotnost 145 g přináší ideální poměr mezi výkonem a manipulací, což oceníte zejména při dlouhých airsoftových operacích.

Tato Li-Pol baterie značky Redox je určena zkušenějším uživatelům, kteří ovládají práci s Li-Pol technologií a chtějí maximálně využít potenciál své elektrické zbraně.

📦 Klíčové vlastnosti:

  • Kapacita: 2000 mAh
  • Napětí: 11,1V
  • Vybíjecí proud: 20C (40A)
  • Konektor: Dean-T
  • Tříčlánkové provedení (3S)
  • Rozměry: 85 × 30 × 8 mm (jeden článek)
  • Hmotnost: 145 g

🔋 Výhody Li-Pol technologie

Li-Pol baterie (lithium-polymerové) jsou dnes standardem v airsoftu díky své vysoké energetické hustotě, nízké váze a schopnosti dodat okamžitý výkon bez zpoždění. Oproti starším typům (NiMH) nabízejí menší rozměry a delší výdrž. Jsou však citlivější na správné nabíjení, a proto je nutné používat kvalitní Li-Pol nabíječky a dbát na bezpečnost při manipulaci.

🔧 Jak nabíjet, udržovat a používat Li-Pol akumulátory

Aby byla zachována bezpečnost a co nejlepší výkon, doporučujeme dodržovat následující zásady péče o baterii:

  • Před prvním použitím ji plně nabijte nízkým proudem (0,1–0,5 A).
  • Vyhněte se jejímu přebíjení i úplnému vybití.
  • Skladujte baterii na chladném a suchém místě s přibližně 75% nabitím.
  • K nabíjení používejte výhradně vhodnou nabíječku určenou pro Li-Pol články, ideálně s použitím ochranného obalu (k zakoupení zde).
  • Nikdy nenechávejte baterii při nabíjení bez dozoru.
  • Jakmile začne klesat kadence střelby, baterii dále nepoužívejte.
  • Nepoužívejte baterii s jakýmkoli viditelným poškozením (např. nafouknutím).
  • Při vyjímání baterie ze zbraně netahejte za konektory – mohlo by dojít k poškození kabelů a propojení článků.
  • Kompletní návod k použití si můžete přečíst zde.

⚠️ Důležité upozornění:

Vyvarujte se používání levných nabíječek, které bývají často součástí balení zbraní zdarma – mohou dodávat nestabilní proud a tím poškodit baterii. Pro bezpečné a správné nabíjení Li-Pol akumulátorů vždy používejte kvalitní nabíječku s automatickým ukončením nabíjení a integrovaným balancérem!

Změna konektoru:

Na požádání Vám rádi vyměníme konektor. Požadovaný konektor napište do poznámky k objednávce a vše ostatní zařídíme za Vás!


🔥 Neztrácejte čas v boji kvůli slabé baterii! S akumulátory Redox z eshopu www.airsoft-online.cz získáte spolehlivý výkon, rychlou dodávku a zákaznickou podporu, která rozumí vašim potřebám. Objednejte si energii, která vás nenechá padnout! 💥⚡

Doplňkové parametry

Kategorie: Kvalitní akumulátory Li-Pol 11,1V pro airsoft zbraně
EAN: 5903754001987
? Kapacita akumulátoru: 1801 – 2200 mAh
? Napětí akumulátoru: 11,1V
? Typ článku: Li-pol
? Typ konektoru: Dean-T
? Výrobce: Redox
Výrobce: Redox
Typ článků: Li-Pol
Počet článků: 3 články
Napětí akumulátoru: 11,1V
Kapacita akumulátoru: 2000 mAh
Typ konektoru: Dean-T
Servisní konektor: JST-XH
Vybíjecí proud: 20C (40A)
Špičkové zatížení:
Hmotnost: 145g
Rozměry (délka): 85mm
Rozměry (šířka): 30mm
Rozměry (výška): 8mm - jeden článek
Upozornění: Pro nabíjení používejte pouze speciální Li-pol nabíječe. Před použitím si prostudujte přiložený návod.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Redox_logo

 

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet