Airsoftová zbraň RRA SA-P12 Prime™ HAL™ ETU High Torque verze - černá, Light Ops Stock, Specna Arms, SA-P12
Kód: SD095464Související produkty
Detailní popis produktu
Airsoftová zbraň RRA SA-P12 PRIME™ HAL™ ETU – Preciznost, výkon a styl bez kompromisů
Specna Arms SA-P12 PRIME™ HAL™ ETU je vrcholem moderního airsoftového inženýrství a doslova redefinuje, co můžete očekávat od elektrických airsoftových zbraní. Model v černé barvě z edice Light Ops Stock High Torque Edition spojuje špičkovou ergonomii, agresivní vzhled a naprosto bezkonkurenční výkon – přímo z krabice bez potřeby ladění!
Tato celokovová airsoftová replika s pažbou Light Ops nabízí kompaktní rozměry (délka 655–740 mm) a sníženou váhu 2,45 kg, což ji činí mimořádně vhodnou pro rychlý pohyb a CQB prostředí. Výsuvná pažba je navržena s důrazem na pohodlí a stabilitu – její protiskluzové plochy a zahnutá gumová botka zajišťují pevné opření o rameno. Uvnitř zbraně se nachází zesílený mechabox verze 2 Specna Arms Æther™, vybavený CNC ocelovými převody (16:1), ocelovým válcem, hliníkovými vnitřními komponenty, a především rychlovýměnným systémem pružin ESA2™, který umožňuje přepínat mezi přiloženými pružinami M90 a M135 bez nutnosti demontáže.
Replika využívá přesnou 6,02mm hlaveň o délce 210 mm, která ve spojení s Hop-Up komorou TDC Magnus™ a gumičkou Helium™ garantuje výbornou přesnost i při vyšší kadenci. Srdcem pohonu je zátěžový motor s vysokým točivým momentem 22TPA a neodymovými magnety, což zajišťuje výbornou reakci na spoušť a stabilní chod i při použití výkonnějších baterií 11,1V.
Řada zbraní PRIME™ - nejvyšší třída, která ohromí výkonem bez kompromisů
|
PRIME™ je nejvyšší řada airsoftových zbraní od společnosti Specna Arms. Jedná se o nejnovější sérii replik, které přinášejí to nejlepší, co současný trh nabízí. Zbraně z této řady se vyznačují kovovým tělem s technologií Nano Coating, která zvyšuje odolnost vůči poškození a poškrábání. Mezi další vylepšení patří bezkartáčové motory SA Dark Matter 27K, zcela přepracované mechaboxy ÆTHER, procesorové jednotky Gate Aster II Bluetooth a systém rychlé výměny pružiny ESA2. |
![]() |
Procesorová jednotka HAL ETU™ – Inteligence uvnitř zbraně
|
HAL ETU je procesorová jednotka z dílny společnosti Specna ARMS. Tato špičková procesorová jednotka uživateli poskytuje vylepšený požitek z airsoftové hry, díky široké škále nastavitelných pokročilých funkcí, jako jsou programovatelné režimy střelby nebo nastavitelné přednatažení. Rovněž hráči nabízí rychlejší a přesnější reakci spouště a zvýšenou ochranu mechanických částí před opotřebením. Procesorová jednotka HAL ETU je kompatibilní s bezkartáčovými motory a její programování probíhá pomocí spouště. Pokročilé funkce HAL ETU:
|
![]() |
- Přepněte přepínač střelby do pozice Zajištěno (Safe).
- Připojte baterii a počkejte 3 vteřiny, dokud se neozve pípnutí.
- Stiskněte spoušť a držte ji stlačenou po dobu 5 vteřin, dokud se opět neozve pípnutí.
- Teď je možné zbraň používat. Přejeme hodně zábavy!
Přepracovaný mechabox Specna Arms ÆTHER™ - mechabox, který mění pravidla hry
|
Mechabox ÆTHER™ je kompletně přepracovaný mechabox z dílny společnosti Specna Arms, který tvoří srdce nové produktové řady PRIME™. Byl navržen tak, aby poskytoval jednu z nejvyšších možných úrovní odolnosti dostupných na trhu, a zároveň si zachoval jednu z hlavních zásad Specna Arms – vysokou kompatibilitu s vnitřními díly od jiných výrobců náhradních dílů. Při návrhu mechaboxu ÆTHER™ se počítalo také s možností přeměny AEG repliky na HPA systém. Konstrukce umožňuje horizontální úpravy osy, které zajišťují optimální výkon a výborné těsnění, díky čemuž bude dosáhnutí HPA upgradu hračkou. Pro zjištění pozice mezi pístem a ozubeným pístovým kolem je mechabox vybaven kontrolními otvory, které umožňují rychlou a snadnou kontrolu AOE i přednatažení pístu. Další kontrolní otvor slouží k uvolnění západky zpětného chodu nebo motorového kola. |
![]() |
TDC hop-up komora MAGNUS™ a Helium™ Flat-Hop gumička s přesnou nerezovou hlavní 6,02mm
|
TDC hop-up komora MAGNUS™ byla speciálně navržena tak, aby airsoftovým hráčům poskytovala maximální přesnost, výkon a spolehlivost. Díky TDC systému nabízí velmi jemné a přesné nastavení přítlaku, což vede k výrazně stabilnější trajektorii kuliček. Flat-Hop gumička Helium™ je vysoce kvalitní hop-up gumička s hladkým vnitřním povrchem. Ten zajišťuje vyšší rotaci kuličky, což přináší lepší dostřel, přesnost a umožňuje použití těžšího střeliva. Celou tuto sestavu završuje špičková nerezová 6,02mm přesná hlaveň, která dále zvyšuje přesnost a odolnost airsoftové zbraně. |
![]() |
Historie reálné předlohy
Tato replika vychází z modelů Rock River Arms, což jsou moderní karabiny AR-platformy využívané v ozbrojených složkách i civilní sféře. Vyznačují se modularitou, přesností a kompaktním provedením. Tvar a rozměry SA-P12 reflektují varianty určené pro městské a zásahové operace, což ocení i hráči airsoftu při intenzivní taktické hře.
Klíčové vlastnosti:
-
Celokovové tělo s Nano Coating úpravou
-
Přesná 6,02mm vnitřní hlaveň (210 mm)
-
Hop-Up komora TDC Magnus™ a gumička Helium™
-
Zesílený mechabox Æther™ s CNC ozubenými koly a ESA2™ systémem
-
Zátěžový motor 22TPA s neodymovými magnety
-
Programovatelná procesorová jednotka HAL™ ETU
-
Pažba Light Ops s protiskluzovými prvky
-
14mm levotočivý závit pro tlumiče
Obsah balení
-
Airsoftová zbraň Specna Arms SA-P12 PRIME™
-
2x zásobník S-MAG Mid-cap
-
Přídavná pružina M135
-
Přídavná pružina M90
-
Rychloplnička kuliček
-
Vertikální rukojeť
-
Návod k použití
Upozornění:
🔋 Balení neobsahuje akumulátor a nabíječku.
⚠️ Při výměně pružiny, která by měla progresivní (nepravidelné) vinutí, zkontrolujte, že konec pružiny s hustějším vinutím bude na trnu pružiny směrem ven z mechaboxu.
⚠️ Nikdy neskladujte zbraň s připojenou baterií.
⚠️ Pokud má zbraň Mos-Fet nebo procesorovou jednotku, tak vždy odpojujte akumulátor, jinak dojde k jeho nenávratnému poškození.
⚠️ Nikdy neskladujte zbraň s aktivovaným režimem před-natažení pístu (pre-cocking). Před uložením vždy vypusťte píst dopředu, abyste předešli poškození pružiny.
❗ Při seřizování hop-upu vždy začněte s jeho úplně uvolněným (vypnutým) nastavením. Poté vystřelte několik kuliček a mírně dotáhněte přítlak. Tento krok opakujte, dokud nedosáhnete ideálního Hop-Up efektu. Přílišné utažení Hop-Upu může způsobit zadušení zbraně a v extrémním případě poškodit její vnitřní součásti (kola, píst aj.).
🔧 Na přání zákazníka provedeme výměnu konektoru – do poznámky při dokončení objednávky prosím uveďte požadovaný typ (např. Dean-T).
Nečekejte na další příležitost – vyzkoušejte kvalitu a výkon airsoftových zbraní od Specna Arms z řady PRIME™ na vlastní kůži! Objednejte ještě dnes na www.airsoft-online.cz a buďte vždy o krok napřed!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické airsoftové zbraně typu M4, M16, HK416 |
|---|---|
| EAN: | 5902543916464 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Blowback: | Ne |
| ? Materiál těla: | Kovové |
| ? Materiál pažbení: | Kovové/ABS plastové |
| ? Typ zbraně: | AEG elektrika |
| ? Typ montáže na předpažbí: | RIS |
| ? Verze mechaboxu: | Verze 2 |
| ? Elektronika: | Procesorová jednotka |
| ? Rychlovýměna pružiny QSC: | Ano |
| ? Výrobce: | Specna Arms |
| Typy airsoft zbraní: | Dlouhá zbraň |
| Elektronika Specna Arms: | HAL™ ETU |
| Řada zbraní Specna Arms: | PRIME™ |
| Typ motoru ve zbrani: | Uhlíkový |
| Výrobce: | Specna Arms |
| Princip funkce: | AEG elektrika |
| Ráže: | 6mm |
| Elektrický blowback: | Ne |
| Typ elektriky: | Dlouhá puška |
| Barva zbraně: | Černá |
| Režimy střelby: | jednotlivé rány, dávka |
| Úsťová rychlost (m/s): | 115 m/s |
| Úsťová rychlost (fps): | 377,30 fps |
| Energie kuličky (J): | 1,32 J |
| Teoretický maximální dostřel (m): | 51,93 m |
| ------------: | ------------ |
| Váha zbraně: | 2,450 kg |
| Délka zbraně: | 655/740 mm |
| Materiál těla: | celokov |
| Materiál pažbení: | kombinace kov a ABS plast |
| Hlaveň: | ocelová |
| Délka hlavně: | 210 mm x 6,02 mm |
| Hop-up: | ano TDC Magnus™, regulovatelný |
| -------------: | ------------- |
| Mechabox: | verze 2, Æther™ kovový zesílený QSC |
| Ložiska: | 8mm, kovová kuličková a kluzná |
| Kola: | CNC ocelová, klasické ozubení 16:1 |
| Píst: | Nylon s celým kovovým ozubením |
| Trn pružiny: | kovový ESA |
| Hlava pístu: | hliníková s protitlakým těsněním |
| Tryska: | hliníková |
| Motor: | zátěžový 22TPA s neodymovými magnety , dlouhý |
| --------------: | -------------- |
| Zásobník: | 125bb, plastový, tlačný |
| Doporučené napětí akumulátoru: | Li-pol 7,4V - 11,1V |
| Konektor: | Dean-T |
| Umístění baterie: | v pažbě |
| Závit pro tlumič: | 14mm levotočivý |
| Montáže: | R.I.S. pro optiku/kolimátor, R.I.S. pro další příslušenství |
| ---------------: | --------------- |
| Doporučená váha kuliček: | 0,25g - 0,28g |
| Obsah balení: | zbraň, 2x zásobník, rukojeť, redukce, rychloplnička, pružina M135, pružina M90, návod k použití |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
![]() |
Specna Arms je proslulá společnost, která se specializuje na výrobu airsoftových zbraní, vybavení a příslušenství. Specna je dobře známá především díky svým vysoce kvalitním airsoftovým replikám, které jsou ideální pro začínající i zkušené hráče. Specna Arms se vyznačuje nekompromisním poměrem ceny a výkonu, rychlým systémem výměny pružiny a designem, který věrně napodobuje skutečné zbraně. Tyto vlastnosti činí ze Specna Arms jednu z nejlepších voleb na trhu, která poskytuje spolehlivý výkon i v těch nejnáročnějších airsoftových bitvách. |
| Výrobní společnost : | SPE-GF CORP Sp. Z o.o. Sp.k. |
|---|---|
| Adresa : | SPE-GF CORP Sp. Z o.o. Sp.k. ul. Jana Długosza 42-46 51-162 Wrocław Polska |
| E-mail : | info@gfcorp.pl |




