Zákaznická podpora:info@airsoft-online.cz

Svítilna diodová s laserovým ukazovátkem, Strike systems

Kód: SD013948
1 095 Kč 905 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

6ti diodová svítilna s integrovaným laserovým ukazovátkem (umístěno uprostřed diod.) Balení neobsahuje baterie - 3 x AAA.


Pokud si nebudete vědět rady s výběrem zbraně, nebo s příslušenstvím, tak nás neváhejte kontaktovat. S výběrem Vám poradí proškolený personál na infolince + 420 775 106 530, nebo v online chatu v pravé spodní části obrazovky. Komplikovanější dotazy ohledně upgrade zbraně směřujte prosím na email: info@airsoft-online.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svítilny, lasery
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
4
PK Avatar autora | 15.10.2020
Uchycení bezproblémové, výkon svítilny postačující. Díky tomu, že svítilna funguje na 3 ks baterií AAA, není úplně ideální k použití na pistolích - i dospělá pevná mužská ruka záhy pocítí její váhu, resp. změnu vyvážení pistole směrem "těžká na hlaveň", a to ne právě nepatrným rozdílem. Spíše bych ji doporučil na dlouhé zbraně. K funkčnosti mám jednu výhradu - oproti jiným laserům, u kterých je vertikální (Up/Down) a horizontální (Right/Left) seřízení, je zde sice rovněž seřizovací šroub po straně a dole, ale díky faktu, že těleso samotného svítidla s laserem je kulového tvaru ve válcovém pouzdře, nefungují šrouby seřízení tak přesně. P5esné seřízení laserového paprsku je tak docela "zábava na delší chvíli", protože každá výraznější změna v jednom směru trochu ovlivní i ten druhý. Možná je to dáno už samotnou konstrukcí svítilna+laser, ale samotné lasery se seřizují daleko jednodušeji. Osobně tuto svítilnu/laser NEDOPORUČUJI k použití na plynových pistolích s blow-backem. Možná je to jen můj pocit, ale jsem spíše přesvědčený, že po chvíli střelby má laser tendenci se "rozhodit" (je nutné ho seřídit). Na elektrické zbrani jsem toto nepozoroval.