Multifunkční elektronický obvod MERF 3.2™, GATE

Kód: SD008019
Akce
Značka: GATE
1 421 Kč 1 174 Kč bez DPH
VYPRODÁNO

Detailní informace

Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Pomůžeme vám
Pomůžeme vám
s výběrem produktů
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 2 000 Kč
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 24h
u produktů skladem

Detailní popis produktu

Multifunkční programovací MOSTEF 3. generace, který nabízí možnost 10 funkcí. Jeho nejnovější funkcí je režim 3-rané dávky burstu, který omezuje počet výstřelů. Navíc jednotka umožňuje bezproblémové nastavení kadence.

Ochrana pro Li-Ion akumulátory: Li-Po a Li-FePO4. Má zabudovanou aktivní brzdu a chrání spoušťové kontakty před poškozením. Funkce chytré spouště umožňuje dosažení rychlejší odezvy spouště. Díky dvěma provozním režimům pracuje dvěma režimy: originální i modifikovanou instalací. Systém je určen pro všechny repliky AEG a zejména pro upgrady, kde lze použít i silné pružiny do M170.

Klíčové vlastnosti:

mosf Mosfet

Chcete dosáhnout vyšší frekvence střelby a mít rychlejší odezvu na spoušti, plánujete upgrade vaší zbraně? V takovém případě potřebujete MOSFET. MOSFET převádí energii z akumulátoru přímo na motor, a díky tomu nejsou opotřebovávané vaše spoušťové kontakty. Ve výsledku získáte vyšší frekvenci střelby a rychlejší odezvu na spoušti. Navíc jsou vaše spoušťové kontakty chráněny před vyhořením.

act-bra Aktivní brzda

Rádi byste zvýšili životnost vašeho mechaboxu? Má vaše zbraň tak rychlou kadenci, že není schopna vystřelit pouze jedenkrát na SEMI? Aktivní brzda řeší vaše problémy. V SEMI módu nedovolí aktivní brzda natáhnutí pístu po výstřelu. Píst se zastaví v přední poloze, takže nedochází k namáhání dílů a zvýší se životnost mechaboxu a jeho dílů. Toto je velmi důležité hlavně u zbraní s vysokou kadencí. Po uvolnění spouště přestane zbraň okamžitě střílet. Takže vaše zbraň vypadá více realisticky a navíc neztrácíte zbytečně vaši munici.

ele-fuse Elektronická pojistka

Víme, že je velmi důležitá spolehlivost vaší zbraně na bojišti. To je důvod proč má zbraň ochranu. Pojistka současně s časovým zpožděním plně chrání vaši AEG.

bat-pro Ochrana akumulátorů

Ochrana proti podbití akumulátorů. Moderní Li-Po a Li-Fe akumulátory jsou velmi citlivé na podbití. Pokud nechcete poškodit vaše akumulátory a rádi byste zvýšili její životnost, je pro vás tato ochrana nezbytná. Mikro procesor neustále sleduje napětí akumulátoru. Pokud napětí klesne na kritickou úroveň, spínač neumožní další střelbu.

deb_1 Ochrana proti proudovým otřesům

Zajišťuje plnou kompabilitu s mikrospínači. Zajišťuje plnou ochranu proti přeskokům kontaktům způsobené vibracemi. Získáte větší kadenci, rychlejší odezvu spouště a váš MOSFET je méně náchylný k přehřátí.

3rd-gen-mos 3tí generace MOSFETu

Díky modernějším tranzistorům a mikrospínačům jsme schopni vyrobit nejmenší a nejspolehlivější AEG kontrolu na trhu.

rof-con Nastavení kadence

Díky této funkci můžete libovolně nastavovat kadenci vaší zbraně. Můžete použít i silnější Li-Po baterie a budete mít stále stejnou kadenci střelby.

sma-tri Chytrá spoušť

Víme, že je důležitá reakce vaše spouště, proto jsme vyvinuli funkci, díky které dosáhnete rychlejší odezvy spouště, který spolupracuje se systémem nastavení kadence. Během první střelby nastaví procesor automaticky kadenci na 100% a při další střelbě bude nastavena kadence již na vaši požadovanou hodnotu (např. 50%). Díky této funkci můžete používat i silnější akumulátory, u kterých dosáhnete lepších výsledků, aniž by se vám změnila hodnota kadence.

3rd-bur 3-raná dávka

Režim Burst vám umožňuje nastavit 3-ranou dávku. Tímto způsobem můžete ušetřit munici a vaše zbraň bude více realistická. V základním režimu nahrazuje režim AUTO. Zbraň bude mít tedy SAFE/SEMI/3-ranou dávku. Intervaly mezi jednotlivými výstřely jsou pouhé 4ms. Pokud v režimu Burst uvolníte spoušť dříve, můžete provést pouze jeden nebo dva výstřely.

con-fir-sel Nastavitelný přepínač střelby

 

Tato funkce vám dává možnost nastavit různé režimy střelby.

Základní SEMI/AUTO
Základní SEMI/Burst
Rozšířený SEMI/AUTO SEMI/Burst nebo Burst/AUTO

plug-play Provozní režimy

Systém můžete připojit k vaší zbrani dvěma způsoby. V závislosti na vámi zvolenou metodu byste měli nastavit správný provožní režim.
Plug and Play – pouze připojíte systém mezi akumulátor a vaši zbraň.

Rozšířená verze – vyžaduje úpravu instalace vaší zbraně, kdy budete muset připojit jednotku přímo na spoušťové kontakty pomocí přiloženého signální kabelu.

Funkce:

 • Systém pracuje v rozsahu napětí 3,2 – 15V
 • Kompabilita s nejsilnějšími AEG
 • Jednoduchá instalace
 • Plná ochrana
 • Velmi nízká spotřeba (0,15mA)
 • Velmi nízký odpor (2,4mΩ)
 • Kompatibilní se všemi typy mechaboxů
 • Dean-T konektory

Obsah balení:

 • MERF 3.2
 • Náhradní sada Dean_T konektorů
 • Samostatný signální kabel pro spoušťové kontakty
 • Dvojitý signální kabel pro spoušťové kontakty

Rozměry: 70mm x 19mm x 10mm
Hmotnost: 15g

Balení obsahuje kromě obvodu také smršťovací bužírku, Dean-T konektory, programovací spínač a signální kabel.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samostatné Mos-fety, aktivní brzdy
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet