Zákaznická podpora:info@airsoft-online.cz

Univerzální ocelová hlava válce, NBU, Airsoftpro

Kód: SD001430
349 Kč 288 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nová hlava válce pro elektrické zbraně, která nese řadu vylepšení vzhledem ke svým mosazným předchůdcům. Především jsme změnili materiál na ocel. Samozřejmě s kvalitním brynýrovaným povrchem, který se běžně používá na ostré palné zbraně. Změnou materiálu byla snížena hmotnost, ale zvýšena odolnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová hlava válce pro elektrické zbraně, která nese řadu vylepšení vzhledem ke svým mosazným předchůdcům. Především jsme změnili materiál na ocel. Samozřejmě s kvalitním brynýrovaným povrchem, který se běžně používá na ostré palné zbraně. Změnou materiálu byla snížena hmotnost, ale zvýšena odolnost. Design byl zcela nově navržen. Díky tomu lze hlavu použít do mechaboxů verze 2 i 3. Tedy pro zbraně série M4,M16,MP5,HK416,G36,AK, M249..atd. Také již není nutné rozlišovat mezi rovnou a trychtýřovitou hlavou. Na tento typ lze použít všechny známé hlavy pístu. Tedy hlavy rovné protitlaké i s gumovým dorazem - tzv.tiché. Dva těsnící O-kroužky zajišťují 100%ní utěsnění ve válci. Hlava je celá vyrobena z jednoho kusu materiálu na CNC strojích s vysokou přesností. 

Hlava je tzv NBU a je použitelná pouze pro příslušné NBU válce!!!. Na běžné válce ji vzhledem k většímu průměru nelze nasadit. 

Co je NBU? Jedná se o zkratku slov New Bore-Up. Díly (obvykle set hlavy pístu, válce, válec a tryska) mají zvětšený vnitřní průměr a mohou tak pojmout větší objem vzduchu. Aby bylo dosaženo patřičného efektu, doporučuje se používat pružinu 130MS a vyšší.

Materiál: Ocel
Použití: Všechny mechaboxy verze 2 a 3 s NBU válcem
Účel: Maximální odolnost, lepší utěsnění
Hmotnost: 28,7g

Doplňkové parametry

Kategorie: NBU
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.