Zákaznická podpora:info@airsoft-online.cz

MOS-FET kabeláž s kontakty verze 3, do pažby, APS

Kód: SD001609
594 Kč 491 Kč bez DPH
DLOUHODOBĚ NEDOSTUPNÉ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o kompletní set, který obsahuje nízkoodporou kabeláž, MOS-Fet, spoušťové kontakty a konektory. Kabeláž je vhodná pro ty zbraně, které jsou vybavené mechaboxem V3 (tzn. M4/M16, MP5 atd.) které mají kabeláž k baterii vedenou do pažby.

Kabeláž lze snadno vyměnit v mechaboxu, takže není nutné nic pájet a tím pádem nehrozí žádné riziko poškození. V kovovém pouzdře (které chrání proti poškození a slouží jako chladič) se nachází obvod. 

K čemu tento set slouží? 

Po instalaci silné pružiny se často stává, že standartní spoušťové kontakty se vlivem vysokých proudu opalují, čímž se zvyšuje odpor kabeláže, která se zahřívá. Zahřívání má za následek snížení kadence a menší výdrž akumulátoru. V posledním stádiu zbraň přestane úplně střílet následkem odpadení kontaktů. 

MOS-FET funguje tak, že původními kontakty zbraně prochází velmi malý proud a přes MOS-FET (relé) se spíná motor. MOS-FET je na tuto zátěž zkonstruován (nemá žádné mechanické kontakty) a ochrání celý systém.

Rozměry mosfetu i s chladičem a vystupující pojistkou jsou: 62 x 18 x 10 mm


Pokud si nebudete vědět rady s výběrem zbraně, nebo s příslušenstvím, tak nás neváhejte kontaktovat. S výběrem Vám poradí proškolený personál na infolince + 420 775 106 530, nebo v online chatu v pravé spodní části obrazovky. Komplikovanější dotazy ohledně upgrade zbraně směřujte prosím na email: info@airsoft-online.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kabeláže s Mos-fet, aktivní brzdy
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: