Zákaznická podpora:info@airsoft-online.cz

Helma US 2001 - zelená , Army

Kód: SD002505
511 Kč 422 Kč bez DPH
VYPRODÁNO
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Replika taktické helmy,  kterou používá armáda Spojených států Amerických. Je vyrobená z kvalitního plastového materiálu, díky čemuž je zaručená její odolnost. Vnitřní část je vyztužená polystyrénovou vložkou a polstrováním. Je vybavená popruhovým podbradníkem a poutkem pro uchycení popruhu taktických brýlí. Velikost helmy je univerzální.

Důležité upozornění: Tento výrobek nemá balistickou odolnost. Tento výrobek nebyl ověřován v souladu s požadavky na ochranné prostředky dle standardu CE a norem platných v ČR, z tohoto důvodu výrobek nemá deklarovány žádné ochranné vlastnosti. V souladu s výše uvedeným je možné použití výrobku výhradně jako estetického doplňku. Takovýto výrobek nesmí být dle platných norem a nařízení používán jako ochranný prostředek. Výrobce ani prodejce neručí za jakákoliv zranění při jeho použití k jinému účelu, než jako estetického doplňku.


Pokud si nebudete vědět rady s výběrem zbraně, nebo s příslušenstvím, tak nás neváhejte kontaktovat. S výběrem Vám poradí proškolený personál na infolince + 420 775 106 530, nebo v online chatu v pravé spodní části obrazovky. Komplikovanější dotazy ohledně upgrade zbraně směřujte prosím na email: info@airsoft-online.cz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Helmy
Záruka: 24 měsíců
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.